O NAS

Jesteśmy absolwentkami Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, którą ukończyłyśmy z wyróżnieniem. Na stałe współpracujemy z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Pomorskiej, grając na skrzypcach klasycznych.

Zainspirowane twórczością Vanessy Mae, założyłyśmy w 2007 roku duet Queens of Violin. Od tego czasu gra na skrzypcach elektrycznych stała się naszą pasją.

Dzięki możliwości wykorzystania zarówno instrumentów elektrycznych, jak i klasycznych, proponujemy Państwu niezwykle bogaty repertuar, który dobieramy stosownie do uroczystości, uwzględniając jej charakter i miejsce.

Na swoim koncie mamy ponad 400 koncertów w Polsce i za granicą. Dysponujemy więc dużym doświadczeniem, które w połączeniu z profesjonalizmem, gwarantuje wysoki poziom artystyczny naszych występów.

FACEBOOK

Żegnamy już Berlin i tegoroczne targi Grüne Woche. Tak jak w poprzednich latach - było smacznie, kolorowo i bardzo sympatycznie. Dziękujemy za te niezwykle miłe spotkania na polskich (i nie tylko) stoiskach.
Queens of Violin z: Anita Tubaja-Sobków.19 stycznia o 07:13 egnamy ju Berlin i tegoroczne targi Grne Woche Tak jak w poprzednich latach byo smacznie kolorowo i bardzo sympatycznie Dzikujemy za te niezwykle mie spotkania na polskich i nie tylko stoiskach

Żegnamy już Berlin i tegoroczne targi Grüne Woche. Tak jak w poprzednich latach - było smacznie, kolorowo i bardzo sympatycznie. Dziękujemy za te niezwykle miłe spotkania na polskich (i nie tylko) stoiskach. 🇵🇱🇩🇪😊🎻

Kolejny raz reprezentujemy nasz region w Berlinie
Queens of Violin – zmotywowany(a).17 stycznia o 11:37 Kolejny raz reprezentujemy nasz region w Berlinie

Kolejny raz reprezentujemy nasz region w Berlinie 🇵🇱🇩🇪🎻🎻😊

Voyage, voyage...
Queens of Violin jest w podróży do: Berlin z: Anita Tubaja-Sobków.16 stycznia o 11:35 Voyage voyage

Voyage, voyage... 🚗🚘🚖💪😊

Życzymy Wszystkim radosnych, spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, miłych spotkań z Bliskimi, wesołego kolędowania i duuuużo odpoczynku!
Queens of Violin z: Anita Tubaja-Sobków.24 grudnia 2019 yczymy Wszystkim radosnych spokojnych zdrowych wit Boego Narodzenia miych spotka z Bliskimi wesoego koldowania i duuuuo odpoczynku

Życzymy Wszystkim radosnych, spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, miłych spotkań z Bliskimi, wesołego kolędowania i duuuużo odpoczynku!

Polecamy to miejsce ze względu na wyśmienitą kuchnię oraz profesjonalną i niezwykle ciepłą obsługę
Queens of Violin18 grudnia 2019 Dzisiejsze popoudnie spdziymy w bliskiej naszym sercom Restauracja MAESTRA gdzie oprcz koncertu miaymy nasz firmowa wigili

Polecamy to miejsce ze względu na wyśmienitą kuchnię oraz profesjonalną i niezwykle ciepłą obsługę😍

Andrzejkowe wspomnienia
Queens of Violin17 grudnia 2019 Andrzejkowe wspomnienia

Andrzejkowe wspomnienia 🕺💃🕺💃🕺💃